Agenda

  • Diumenge 2 d’octubre a les 21:00: Magnolia (Milano)
  • Dimarts 4 d’octubre a les 20:00: Aire(Jamboree)
  • Dimecres 5 d’octubre a les 20:00: Yuhan Su quintet (Jamboree)
  • Dimecres 5 d’octubre a les 21:00: Big Mama Monte & Sister Marion (Milano)
  • Dijous 6 d’octubre a les 21:00: Sara Pi i Enric Verdaguer (Luz de Gas)
  • Dijous 6 d’octubre a les 21:00: Wax & Boogie Rhythm combo (Milano)
  • Dissabte 8 d’octubre a les 21:00: Open Gate  (Milano)
  • Diumenge 9 d’octubre a les 20:30: Clàudia Cabero (La Sonora de Gràcia)
  • Dimecres 12 d’octubre a les 20:00: Bikimel (Jamboree)
  • Dijous 13 d’octubre a les 20:00: Nik West (Jamboree)
  • Dijous 13 d’octubre a les 21:00: Big Mama & Tòfol Martinez band (Milano)
  • Diumenge 16 d’octubre a les 20:00: Duccio Bertini Big Band i Susana Sheiman (Jamboree)
  • Dimecres 18 d’octubre a les 20:00: Charenée Wade (Jamboree)
  • Dimarts 25 i dimecres 26 d’octubre a les 21:00: Maria Gadu (Jamboree)
  • Dimecres 26 d’octubre a les 22:30: Big Mama Montse & Tota (Harlem Jazz Club)
  • Divendres 28 d’octubre a les 23:00: Alba Cayuela (Hotel Palace)
  • Diumenge 30 d’octubre a les 12:00: Joan Chamorro Reunion & Rita Payés (Sala Apolo)
  • Dimarts 1 de novembre a les 20:00: Lizz Wright (Auditori de Barcelona)
  • Divendres 4 de novembre a les 21:00: Eva Fernández Group (Milano)
  • Dissabte 5 de novembre a les 20:00 René Marie Quartet (Jamboree)
  • Dissabte 5 de novembre a les 21:00 Aire (Milano)
  • Diumenge 6 de novembre a les 20:30: 17 downstairs (Harlem Jazz Club)
  • Divendres 11 de novembre a les 20:30: Anna Luna (Harlem Jazz Club)
  • Diumenge 13 de novembre a les 12:30: Berta Sala  (The Wittmore)
  • Dilluns 14 de novembre a les 21:00: Big Mama Monte & Sister Marion (Milano)
  • Dijous 17 de novembre a les 22:30: Big Mama Montse & Tota (Harlem Jazz Club)
  • Diumenge 20 de novembre a les 12:30: Sílvia Martos (The Wittmore)
  • Divendres 25 de novembre a les 21:00: Madeleine Peyroux (Palau de la música)

 

 

____________________________________________________________

  • Diumenge 24 d’abril a les 20:00 i 22:00: Joan Chamorro Quintet i Rita Payés (Jamboree)
  • Dissabte 30 abril a les 21:00: Tui Higgins Quartet (Milano)
  • Diumenge 1 de maig a les 20:00 i 22:00: Charmin Michelle (Jamboree)
  • Dimecres 4 de maig a les 20:00 i 22:00: Mariola Membrives Omega 20.16  (Jamboree)
  • Diumenge 8 de maig a les 20:00 i 22:00: Avery Sunshine (Jamboree)

 

 

________________________________________________________________

Anuncis